Jednoducho homeopaticky – ŽENA

Homeopatia je ženského rodu, to však nie je hlavný dôvod vzniku môjho kurzu, tematicky zameraného na ženy.  Ženy majú k homeopatii skrátka bližšie. Pokiaľ ide o zdravie, sú aktívne, zvyčajne si uvedomujú súvislosti zdravotných ťažkostí a preferujú citlivé, avšak stále účinné prostriedky. A presne taká je aj homeopatia.

Domácimi lekármi vo svojich rodinách sú tiež zvyčajne ženy. A podobne ako si v lietadle, v prípade núdze, nasadia kyslíkovú masku najskôr rodičia a potom ich dajú svojim deťom, aj domáci lekár musí myslieť najskôr na seba, aby mohol, ak to bude potrebné, účinne pomôcť svojim blízkym.

Okrem toho prechádzajú ženy počas svojho života mnohými cyklami, od pravidelných mesačných po dlhšie prechodové: dospievanie, menštruácia, pôrody, dojčenie, menopauza. A hoci sú tieto cykly prirodzeným prejavom ženského zdravia, vedia občas potrápiť. Potrápiť vie aj snaha počať dieťatko. Aj o tomto a o mnohom inom je kurz Jednoducho homeopaticky – ŽENA.
V skratke, o jemnej a účinnej podpore zdravia a pohody žien.

Pre koho je kurz určený
Pôvodne som ho vytvorila ako nadstavbu pre môj základný kurz Jednoducho homeopaticky, počas ktorého vysvetľujem základné homeopatické princípy, tipy pre domácu lekárničku v podobe často používaných homeopatík a počas ktorého precvičujeme aj výber vhodného homeopatika.

Moju stránku však sledujú mnohí ľudia, najmä ženy, ktoré už isté znalosti z homeopatie majú a dokonca nie malé. Preto som tento tematický kurz otvorila každému, kto rozumie základnému homeopatickému princípu podobnosti a individualizovanému výberu homeopatík. Napríklad ak niekto absolvoval iný homeopatický kurz, alebo aktívne sleduje rôzne homeopatické stránky a zvykne homeopatiká používať. Ani tretiakovi by sa zrejme nepáčilo, ak by si musel opäť sadnúť do prváckej lavice a učiť sa to, čo už vie.

Praktické informácie
Tento kurz je jednodňový. Zvyčajne ho organizujem v niektorú zo sobôt, v mojej pracovni pre menšiu skupinu účastníkov. Po dohode to môže byť aj na inom mieste, v inom meste alebo v iný deň. Všetci účastníci mojich kurzov môžu vstúpiť do skupiny na sociálnej sieti, ktorá je bezplatná a v ktorej sa môžu zdokonaľovať vo svojom homeopatickom umení. Cena kurzu je 60,- EUR. Aktuálne termíny zverejňujem v newslettri, ktorý posielam jeho odberateľom niekoľkokrát ročne.

Na kurz sa môžete prihlásiť mailom na adrese zuzana.kralova@homeopaticky.sk.
Na rovnakej adrese sa môžete prihlásiť aj na odber mojich nepravidelne pravidelných newslettrov.

fotografia: www.canva.com