Prečo kurz Jednoducho homeopaticky?

Dobré veci by sa mali šíriť a s touto myšlienkou vznikol kurz Jednoducho homeopaticky. Homeopatia je citlivý a účinný spôsob uzdravovania, ktorý vychádza z princípu podobnosti – podobné sa lieči podobným. Vhodne zvolené homeopatikum podporuje prirodzené samouzdravovacie schopnosti detí aj dospelých a môže byť nielen doplnkom iných terapeutických postupov ale často aj účinnou prvou voľbou.

Vďaka kurzu Jednoducho homeopaticky spoznáte homeopatiu, nadčasovú, elegantnú krásku, ktorá je, takpovediac, do voza aj do koča. Na úvod trochu teórie a väčšinu kurzu venujeme praktickým a overeným odporúčaniam pre vašu domácu homeopatickú lekárničku, tak aby ste vedeli zvládnuť bežné zdravotné ťažkosti či náročnejšie životné situácie. Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov a tiež farmaceutov či lekárov, ktorým je blízka myšlienka holistického prístupu.

A čo vás na kurze čaká?

 • Povieme si, čo je dôležité pre výber účinného homeopatika.
 • Aké sú kľúčové symptómy najčastejšie používaných homeopatík.
 • Tiež to, prečo môžu rôzni ľudia potrebovať rôzne homeopatiká, ak majú podobný problém.
 • Vysvetlím vám dávkovanie homeopatík.
 • Najväčší priestor venujeme konkrétnym homeopatikám.
 • Kurz ponúka dostatočný priestor na vaše otázky.
 • Neodídete s prázdnymi rukami :-).

Kurz Jednoducho homeopaticky je z dôvodu rozsahu informácií rozdelený na dve časti. Máte tak dostatok priestoru vytvoriť si potrebné zručnosti pre výber vhodného homeopatika. Verím, že po tomto kurze budete homeopatii lepšie rozumieť a získate v nej praktického pomocníka pre seba a svojich blízkych. Po absolvovaní kurzu môžete vstúpiť do bezplatnej uzatvorenej skupiny na sociálnej sieti, ktorá vám poskytne priestor pre ďalšie spoznávanie homeopatie, precvičovanie výberu homeopatík podľa reálnych situácií, ktoré prináša bežný život vašej rodiny.

Termíny kurzov nájdete v newslettri, ktorý niekoľkokrát ročne dostávajú jeho odberatelia. V prípade, že máte o môj newsletter záujem, napíšte mi na adresu zuzana.kralova@homeopaticky.sk. Rovnako mi môžete napísať, ak by ste chceli zorganizovať kurz Jednoducho homeopaticky v mieste vášho bydliska.

 • miesto kurzu: Bratislava, Bajkalská 22
 • trvanie: 2 dni, zvyčajne soboty v nepárnych kalendárnych týždňoch
 • čas: 09:00 – cca 15:00 (s prestávkou na obed)
 • cena: 60,- EUR/deň (spolu 120,- EUR), pri platbe vopred za celý kurz je cena 50,- EUR/deň (spolu 100,- EUR)
 • prihlasovanie: zuzana.kralova@homeopaticky.sk

Edit: Do pôvodného článku o kurze som neskôr doplnila referencie, aby ste všetko podstatné našli na jednom mieste:

„Pre absolvovanie kurzu som sa rozhodla z viacerých dôvodov:
– ako absolútny laik som si chcela svoje čiastkové informácie a skúsenosti uceliť do niečoho komplexnejšieho;
– ako matka 4 detí so záľubou v cestovaní som dúfala, že po absolvovaní kurzu budem schopná zvládnuť aspoň niektoré zdravotné ťažkosti členov rodiny, či už doma alebo na cestách, samostatne, bez návštevy lekára;
Hoci som mala za sebou náročný pracovný týždeň a ráno sa mi vstávalo ťažko, neľutujem ani minútu… Čas strávený na kurze ubiehal rýchlo a vo veľmi prirodzenej a uvoľnenej atmosfére. Domov som si odniesla veľa nových poznatkov a tém na zamyslenie. Vidíme sa o 2 týždne.“  

I.V., 45 rokov, absolvovala kurz v septembri 2019

„S myšlienkou absolvovať homeopatický kurz som sa pohrávala už dlhšie. Z vlastnej skúsenosti viem, že homeopatia „funguje“, ale zaujímalo ma ako a čo všetko dokáže.
Potom som sa vďaka osudu zoznámila so skvelou homeopatkou Zuzkou, ktorej nadšenie a láska k homeopatii ma úplne pohltili a presvedčili o tom, že ak pôjdem na kurz, tak jedine k nej.
Strávila som dva nádherné dni v spoločnosti, ktorá ma veľmi obohatila a môj pohľad na homeopatiu ešte viac utužila. Pochopila som princípy a naučila som sa malý kúsok z obrieho repertoáru homeopatík, ktorý je pre život matky, manželky a ženy, podľa mňa, na nezaplatenie.
Zuzka s ľahkosťou a jednoduchosťou podáva všetky nové informácie tak, aby si človek dokázal zapamätať presne to, čo potrebuje. Kurz je veľmi interaktívny, plynie prirodzene a Zuzka sa prispôsobuje tomu, čo prináša v danom momente. Tak sa človek potom ľahko orientuje v nových poznatkoch a informáciách a nemá pocit, že „toto si v živote nezapamätám“. Za to patrí Zuzke veľké ďakujem.
A keďže kurz má aj nadstavbové časti, určite sa budem chcieť zúčastniť aj na nich.“
M.K., 41 rokov, absolvovala kurz v júni 2020

A ako sa často stáva, s prvým nápadom prichádzajú ďalšie. Pri práci na tomto základnom kurze som začala tvoriť ďalšie dva kurzy: Jednoducho homeopaticky – DieťaJednoducho homeopaticky – Žena. Oba sú v praktickom jednodňovom formáte. Pre účasť na týchto tematicky zameraných kurzoch odporúčam aspoň základné znalosti o homeopatii, vtedy budú pre vás najviac prínosné.

Teším sa na stretnutie s Vami!

Fotografia: www.pixabay.com