Prečo kurz Jednoducho homeopaticky?

Dobré veci by sa mali šíriť a s touto myšlienkou vznikol kurz Jednoducho homeopaticky. Homeopatia je citlivý a účinný spôsob uzdravovania, ktorý vychádza z princípu podobnosti – podobné sa lieči podobným. Vhodne zvolené homeopatikum podporuje prirodzené samouzdravovacie schopnosti detí aj dospelých a môže byť nielen doplnkom iných terapeutických postupov ale často aj účinnou prvou voľbou.

Vďaka kurzu Jednoducho homeopaticky spoznáte homeopatiu, nadčasovú, elegantnú krásku, ktorá je, takpovediac, do voza aj do koča. Na úvod trochu teórie a väčšinu kurzu venujeme praktickým a overeným odporúčaniam pre vašu domácu homeopatickú lekárničku, tak aby ste vedeli zvládnuť bežné zdravotné ťažkosti či náročnejšie životné situácie. Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov a tiež farmaceutov či lekárov, ktorým je blízka myšlienka holistického prístupu.

A čo vás na kurze čaká?

 • Povieme si, čo je dôležité pre výber účinného homeopatika.
 • Prečo môžete jedno homeopatikum použiť v prípade rôznych ťažkostí.
 • A prečo, naopak, môžu rôzni ľudia potrebovať rôzne homeopatiká, ak majú podobný problém.
 • Vysvetlíme si, čo znamená číslo za názvom homeopatika a kedy je to či ono číslo vhodné.
 • Tiež to, ako homeopatiká dávkovať.
 • Najväčší priestor venujeme konkrétnym homeopatikám.
 • Kurz ponúka dostatočný priestor na vaše otázky.
 • Neodídete s prázdnymi rukami :-).

Kurz Jednoducho homeopaticky je z dôvodu rozsahu informácií rozdelený na dve časti. Máte tak dostatok priestoru vytvoriť si potrebné zručnosti pre výber vhodného homeopatika. Verím, že po tomto kurze budete homeopatii lepšie rozumieť a získate v nej praktického pomocníka pre seba a svojich blízkych. Po absolvovaní kurzu môžete vstúpiť do bezplatnej uzatvorenej skupiny na sociálnej sieti, ktorá vám poskytne priestor pre ďalšie spoznávanie homeopatie, precvičovanie výberu homeopatík podľa reálnych situácií, ktoré prináša bežný život vašej rodiny, či rodín iných účastníkov kurzu a zdieľanie vašich homeopatických úspechov :-).

Termíny kurzov nájdete v newslettri, ktorý raz mesačne dostávajú jeho odberatelia. V prípade, že máte o môj newsletter záujem, napíšte mi na adresu zuzana.kralova@homeopaticky.sk. Rovnako mi môžete napísať, ak by ste chceli zorganizovať kurz Jednoducho homeopaticky v mieste vášho bydliska.

 • miesto kurzu: Bratislava, Bajkalská 22
 • trvanie: 2 dni, zvyčajne soboty s odstupom 1, resp. 2 týždňov
 • čas: 09:00 – cca 16:00 (s prestávkou na obed)
 • cena: 50,- EUR/deň (spolu 100,- EUR), pri platbe vopred za celý kurz je cena 45,- EUR/deň (spolu 90,- EUR)
 • prihlasovanie: zuzana.kralova@homeopaticky.sk

“Pre absolvovanie kurzu som sa rozhodla z viacerých dôvodov:
– ako absolútny laik som si chcela svoje čiastkové informácie a skúsenosti uceliť do niečoho komplexnejšieho;
– ako matka 4 detí so záľubou v cestovaní som dúfala, že po absolvovaní kurzu budem schopná zvládnuť aspoň niektoré zdravotné ťažkosti členov rodiny, či už doma alebo na cestách, samostatne, bez návštevy lekára;
Hoci som mala za sebou náročný pracovný týždeň a ráno sa mi vstávalo ťažko, neľutujem ani minútu… Čas strávený na kurze ubiehal rýchlo a vo veľmi prirodzenej a uvoľnenej atmosfére. Domov som si odniesla veľa nových poznatkov a tém na zamyslenie. Vidíme sa o 2 týždne.”  I.V., 46 rokov

A ako sa často stáva, s prvým nápadom prichádzajú ďalšie. Pri práci na tomto základnom kurze som začala tvoriť ďalšie dva kurzy: Jednoducho homeopaticky – DieťaJednoducho homeopaticky – Žena. Oba sú v praktickom jednodňovom formáte. Tieto kurzy si už vyžadujú isté znalosti o homeopatii a môže sa na ne, v prípade záujmu, prihlásiť každý absolvent základného kurzu Jednoducho homeopaticky.

Teším sa na stretnutie s Vami!

Fotografia: www.pixabay.com