O mne

Vitajte na stránke mojej homeopatickej praxe. Volám sa Zuzana Králová a homeopatia je dôležitou súčasťou môjho života už jedno desaťročie. Pre jej štúdium som sa rozhodla  po skončení ročného programu Psychológia v kocke, ktorý pripravuje Katedra psychológie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí môjho života. Absolvovala som 4-ročné štúdium na Slovenskej akadémii klasickej homeopatie, mojimi učiteľmi boli najmä MUDr. Vladimír Petroci a MUDr. Eva Ďurechová, CSc. Absolventov tejto akadémie spoznáte podľa písmeniek SAKHom. za menom. Vzdelávanie praktizujúceho homeopata sa zvyčajne nekončí získaním absolventského diplomu. V mojom prípade ho posúva ďalej najmä moja homeopatická prax, tiež štúdium diel súčasných aj starých majstrov homeopatie a rovnako aj výborné semináre homeopatov zo zahraničia, ktoré pravidelne organizuje SAKH. Veľmi inšpiratívni sú pre mňa najmä Jan Scholten z Holandska, Louis Klein z Kanady, Jonathan Hardy z Veľkej Británie, Mahesh Gandhi z Indie a mnohí ďalší. Som tiež absolventkou 2-ročnej školy indického homeopata Dr. M.L. Sehgala.

Som registrovanou homeopatkou Slovenskej komory homeopatov. Takmer 5 rokov som spolu s mojimi kolegyňami tvorila stránku Homeopatia online (stránka Slovenskej komory homeopatov pre laickú verejnosť na Facebooku). V súčasnosti sa venujem vlastnej homeopatickej praxi a o mojom vnímaní homeopatie a uzdravovania si môžete prečítať na stránke Homeopaticky – citlivo, prirodzene a účinne, príležitostne tiež v časopise Vitalita, HOMEO magazín, či na rôznych internetových portáloch. Rada som spolupracovala na príprave slovenských titulkov pre dokumentárne filmy o homeopatii Just One DropMagic Pills

Homeopatiu, podľa mnohých najpopulárnejší spôsob alternatívneho liečenia, vnímam ako prirodzený, mimoriadne efektívny a citlivý spôsob uzdravovania. Páči sa mi nadčasovosť homeopatie, jej základné princípy zostávajú platné naprieč storočiami. Mám rada jej prirodzenosť a citlivosť, keď vhodne zvolené  homeopatikum podporí vlastné samouzdravovacie schopnosti organizmu. Uzdravuje nielen povrchovú úroveň telesných symptómov ale aj hlboko ležiacu úroveň príčin ochorení. Niektorí z mojich klientov sa po podobných skúsenostiach vo svojich rodinách rozhodli pre štúdium alebo kurz homeopatie. Veľmi dôležitá je pre mňa aj tá skutočnosť, že homeopatia nedeformuje životné prostredie.

Okrem poskytovania homeopatického poradenstva, organizujem kurzy Jednoducho homeopaticky a nadstavbové kurzy Jednoducho homeopaticky – Dieťa a Jednoducho homeopaticky – Žena. Usilovne pracujem aj na kurze venovanom prevažne mužom, do ponuky ho zaradím v priebehu roku 2020.

Ak Vás trápia dlhodobé zdravotné ťažkosti, občasné ochorenia, alebo chcete posilniť svoju obranyschopnosť citlivým a účinným spôsobom, rada vám pomôžem. Možno je pre vás dôležitá informácia, že pre spoluprácu so mnou nemusíte prestať užívať alopatické lieky. Možno ich časom, vďaka účinnej homeopatickej podpore, nebudete potrebovať.

Konzultácie poskytujem aj v anglickom a nemeckom jazyku.

Ak by ste radi jedenkrát mesačne dostávali môj newsletter s informáciami o
🌿aktuálnej ponuke mojich kurzov Jednoducho homeopaticky,
🌿zaujímavých článkoch, prevažne o homeopatii ale aj z iných oblastí,
🌿knihách, ktoré ponúkajú holistický pohľad nielen na témy zdravia,
🌿ponuke príležitostných zliav na moje konzultácie, 
🌿a mnohom inom,
napíšte mi na zuzana.kralova@homeopaticky.sk.