Kontakt

Konzultácie poskytujem v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, na Bajkalskej ulici 22. V blízkosti sú možnosti bezplatného parkovania, resp. parkovisko Business hotela Aston, na ktorom môžete, ako môj klient, parkovať dve hodiny zdarma (vjazd na parkovisko je z Trenčianskej ulice). V bezprostrednej blízkosti sú zastávky autobusov č. 66, 74 a 98 a trolejbusov č. 208 a 209 (zastávka Mliekárenská) a krátkou, približne 5-minútovou prechádzkou, je dostupná zastávka električiek č. 8 a 9 (zastávka Líščie Nivy).

Stretnutie si, prosím, dohodnite na telefónnom čísle 0948 884 462 alebo na mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

Ak máte malé dieťa do 3 rokov, o ktoré by sa počas konzultácie nemohol postarať niekto iný, môžete ho vziať so sebou. V pracovni mám vytvorený detský kútik.

Konzultácie poskytujem aj online, zvyčajne prostredníctvom Skype alebo WhatsApp.

Najčastejšie, v prípade dlhodobých alebo opakovaných ťažkostí, poskytujem konštitučné homeopatické poradenstvo:

  • úvodná homeopatická konzultácia zameraná na viaceré problémy trvá priemerne 1 hodinu a 45 minút (85,- EUR)
  • úvodná homeopatická konzultácia zameraná najmä na jeden dominantný problém trvá priemerne 1 hodinu a 15 minút (65,- EUR)
  • kontrolná homeopatická konzultácia trvá priemerne 45 minút (40,- EUR)        Kontrolnú konzultáciu navrhujem zvyčajne v 4 až 6 týždňovom odstupe od predchádzajúcej konzultácie. V prípade ústupu ťažkostí môžu byť intervaly kontrol väčšie, približne v 8 týždňovom odstupe. Ak od poslednej konzultácie uplynie viac ako 18 mesiacov, je nasledujúca konzultácia opäť považovaná za úvodnú.

V prípade zhoršenia zdravotného stavu (napr. chrípka, angína, črevná viróza a pod.) alebo počas laktačnej krízy v období dojčenia, ak usúdite, že Vám pri zvládnutí týchto fyzických ťažkostí pomôže homeopatia, poskytujem kratšie konzultácie, zvyčajne telefonicky.

  • kratšia homeopatická konzultácia do 20 minút (25,- EUR)
  • kratšia homeopatická konzultácia do 20 minút pre klientov, ktorým v danom období poskytujem konštitučné homeopatické poradenstvo (15,- EUR)

Príležitostne (zvyčajne v apríli, auguste a v období adventu) poskytujem úvodné homeopatické konzultácie s výraznou zľavou. Informácie o termínoch  týchto konzultácií nájdete v mojom newslettri, na odber ktorého sa môžete prihlásiť na e-mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

V prípade, ak z vážnych dôvodov nemôžete absolvovať dohodnutú konzultáciu, kontaktujte ma, prosím, dostatočne včas a telefonicky si môžeme dohodnúť iný termín. Konzultáciu môžete bezplatne zrušiť 24 hodín pred dohodnutým termínom.  V prípade, ak mi zrušenie konzultácie oznámite neskôr, resp. neoznámite vôbec, účtujem si 50% storno poplatok z ceny konzultácie.

Potvrdenie o návšteve pre potreby škôl a zamestnávateľov poskytujem bezplatne.

Verím, že homeopatiu spoznáte ako účinného a citlivého pomocníka na ceste k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

Zuzana Králová

aston