Kontakt

Konzultácie poskytujem v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, v hoteli Aston na Bajkalskej 22. V blízkosti hotela sú možnosti bezplatného parkovania, resp. spoplatnené hotelové parkovisko (vjazd na parkovisko je z Trenčianskej ulice). V bezprostrednej blízkosti hotela Aston sú zastávky autobusov č. 66, 74 a 98 a trolejbusov č. 208 a 209 (zastávka Mliekárenská) a krátkou, približne 5-minútovou prechádzkou, je dostupná zastávka električiek č. 8 a 9 (zastávka Slovanet).

V prípade skoršieho príchodu máte k dispozícii príjemnú hotelovú recepciu. Ak máte malé dieťa, o ktoré by sa počas nášho stretnutia nemohol postarať niekto iný, môžete ho vziať so sebou. V pracovni mám vytvorený detský kútik.

Stretnutie si, prosím, dohodnite na telefónnom čísle 0948 884 462 alebo na mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

V prípade, ak ste pripútaní na lôžko, alebo uprednostňujete iné prostredie, je po dohode možná aj konzultácia mimo môjho bežného pracoviska, resp. prostredníctvom Skype alebo telefonicky.

Homeopatická konzultácia trvá priemerne 1,5 – 2 hodiny (65,- EUR), kontrolné konzultácie trvajú približne 40 až 50 minút (35,- EUR). Poskytujem tiež kratšie, cca 15 – 20 minútové homeopatické konzultácie (15,- EUR) v prípade zhoršenia zdravotného stavu, ak usúdite, že Vám pri zvládnutí fyzických ťažkostí pomôže homeopatia. Príležitostne poskytujem zľavy na úvodné homeopatické konzultácie, informácie o nich nájdete v mojom mesačnom newslettri, na odber ktorého sa môžete prihlásiť na zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

V prípade potreby Vám bezplatne pripravím potvrdenie o návšteve.

Verím, že homeopatiu spoznáte ako účinného a citlivého pomocníka na ceste k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

Zuzana Králová

aston aston_recepcia