Kontakt

Konzultácie poskytujem v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, v hoteli Aston na Bajkalskej 22. V blízkosti hotela sú možnosti bezplatného parkovania, resp. spoplatnené hotelové parkovisko (vjazd na parkovisko je z Trenčianskej ulice). V bezprostrednej blízkosti hotela Aston sú zastávky autobusov č. 66, 74 a 98 a trolejbusov č. 208 a 209 (zastávka Mliekárenská) a krátkou, približne 5-minútovou prechádzkou, je dostupná zastávka električiek č. 8 a 9 (zastávka Slovanet).

V prípade skoršieho príchodu máte k dispozícii príjemnú hotelovú recepciu. Ak máte malé dieťa, o ktoré by sa počas nášho stretnutia nemohol postarať niekto iný, môžete ho vziať so sebou. V pracovni mám vytvorený detský kútik.

Stretnutie si, prosím, dohodnite na telefónnom čísle 0948 884 462 alebo na mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

V prípade, že ste pripútaní na lôžko, alebo uprednostňujete iné prostredie, je po dohode možná aj konzultácia mimo môjho bežného pracoviska. Za istých okolností je možná aj telefonická konzultácia, prípadne konzultácia prostredníctvom Skype.

Homeopatická konzultácia trvá priemerne 1,5 – 2 hodiny (65,- EUR), kontrolné konzultácie trvajú približne 40 až 50 minút (30,- EUR, ak obdobie od poslednej konzultácie je kratšie než 3 roky). Poskytujem tiež kratšie, cca 15 minútové homeopatické konzultácie v prípade zhoršenia zdravotného stavu, ak usúdite, že Vám pri zvládnutí fyzických ťažkostí pomôže homeopatia (15,- EUR). V prípade potreby Vám bezplatne pripravím potvrdenie o návšteve.

Verím, že homeopatiu spoznáte ako účinného a citlivého pomocníka na ceste k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

Zuzana Králová

aston aston_recepcia