Služby a kontakt

Konzultácie poskytujem v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, na Bajkalskej ulici 22. V blízkosti sú viaceré možnosti parkovania, resp. parkovisko Business hotela Aston, na ktorom môžete, ako môj klient, parkovať dve hodiny zdarma (vjazd na parkovisko je z Trenčianskej ulice). V bezprostrednej blízkosti sú zastávky autobusov č. 66, 74 a 98 a trolejbusov č. 208 a 209 (zastávka Mliekárenská) a krátkou, približne 5-minútovou prechádzkou, je dostupná zastávka električiek č. 9 (zastávka Líščie Nivy).

Stretnutie si, prosím, dohodnite na telefónnom čísle 0948 884 462 (najlepšie v čase 7:30 – 9:00) alebo na mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

Ak máte malé dieťa do 3 rokov, o ktoré by sa počas Vašej konzultácie nemohol postarať niekto iný, môžete ho vziať so sebou. V pracovni mám vytvorený detský kútik.

Konzultácie poskytujem aj online, zvyčajne prostredníctvom Skype alebo WhatsApp.

Najčastejšie, v prípade dlhodobých alebo opakovaných ťažkostí, poskytujem konštitučné homeopatické poradenstvo:

  • úvodná homeopatická konzultácia trvá priemerne 100 minút (90,- EUR; 110 EUR od 01.07.2024)
  • kontrolná homeopatická konzultácia trvá priemerne 60 minút (50,- EUR; 60 EUR od 01.07.2024) Kontrolnú konzultáciu navrhujem zvyčajne v 4-týždňovom odstupe od predchádzajúcej konzultácie. V prípade ústupu ťažkostí môžu byť intervaly kontrol väčšie, približne v 6 až 8-týždňovom odstupe. Ak od poslednej konzultácie uplynie viac ako 18 mesiacov, je nasledujúca konzultácia opäť považovaná za úvodnú.

V prípade zhoršenia zdravotného stavu (napr. chrípka, angína, črevná viróza a pod.) alebo počas laktačnej krízy v období dojčenia, ak usúdite, že Vám pri zvládnutí ťažkostí pomôže (aj) homeopatia, poskytujem krátke konzultácie, zvyčajne telefonicky.

  • krátka homeopatická konzultácia do 20 minút (30,- EUR; 35,- EUR od 01.07.2024)
  • krátka homeopatická konzultácia do 20 minút pre klientov, ktorým v danom období poskytujem konštitučné homeopatické poradenstvo (20,- EUR; 25,- EUR od 01.07.2024)

V priebehu roka poskytujem 9 úvodných homeopatických konzultácií za cenu kontrolnej konzultácie. Termíny cenovo zvýhodnených úvodných konzultácií nájdete na mojej stránke na sociálnej sieti. Pre aspoň približnú orientáciu, tri termíny sú v apríli, tri v auguste a tri počas adventu. Na tieto termíny sa rovnako objednáte telefonicky alebo mailom.

V prípade, ak z vážnych dôvodov nemôžete absolvovať dohodnutú konzultáciu, kontaktujte ma, prosím, dostatočne včas a môžeme si dohodnúť iný termín. Konzultáciu môžete bezplatne zrušiť najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom.  V prípade, ak mi zrušenie konzultácie oznámite neskôr, resp. neoznámite vôbec, účtujem si 50% storno poplatok z ceny konzultácie.

Potvrdenie o návšteve pre potreby škôl a zamestnávateľov poskytujem bezplatne.

Verím, že homeopatiu spoznáte ako účinného a citlivého pomocníka na ceste k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

Zuzana Králová

aston