Kontakt

Konzultácie poskytujem v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, v hoteli Aston na Bajkalskej 22. V blízkosti hotela sú možnosti bezplatného parkovania, resp. spoplatnené hotelové parkovisko (vjazd na parkovisko je z Trenčianskej ulice). V bezprostrednej blízkosti hotela Aston sú zastávky autobusov č. 66, 74 a 98 a trolejbusov č. 208 a 209 (zastávka Mliekárenská) a krátkou, približne 5-minútovou prechádzkou, je dostupná zastávka električiek č. 8 a 9 (zastávka Slovanet).

V prípade skoršieho príchodu máte k dispozícii príjemnú hotelovú recepciu. Ak máte malé dieťa, o ktoré by sa počas nášho stretnutia nemohol postarať niekto iný, môžete ho vziať so sebou. V pracovni mám vytvorený detský kútik.

Stretnutie si, prosím, dohodnite na telefónnom čísle 0948 884 462 alebo na mailovej adrese zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

Po dohode je konzultácia možná aj prostredníctvom Skype, prípadne mimo mojej pracovne.

Homeopatická konzultácia trvá priemerne 1,5 – 2 hodiny (65,- EUR), kontrolné konzultácie trvajú približne 40 až 50 minút (35,- EUR). Poskytujem tiež kratšie, cca 15 – 20 minútové homeopatické konzultácie (15,- EUR) v prípade zhoršenia zdravotného stavu, ak usúdite, že Vám pri zvládnutí fyzických ťažkostí pomôže homeopatia. Príležitostne poskytujem zľavy na úvodné homeopatické konzultácie, informácie o nich nájdete v mojom mesačnom newslettri, na odber ktorého sa môžete prihlásiť na zuzana.kralova(at)homeopaticky.sk.

Dôležitá informácia: V prípade, ak z vážnych dôvodov nemôžete prísť na dohodnutý termín, kontaktujte ma, prosím, dostatočne včas a telefonicky si môžeme dohodnúť iný termín. Konzultáciu môžete bezplatne zrušiť 24 hodín pred dohodnutým termínom. V prípade, že mi zrušenie konzultácie oznámite neskôr, účtujem si 50% storno poplatok z ceny konzultácie.

V prípade potreby Vám bezplatne pripravím potvrdenie o návšteve.

Verím, že homeopatiu spoznáte ako účinného a citlivého pomocníka na ceste k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu.

Zuzana Králová

aston aston_recepcia