Skúsenosti s homeopatiou… z pohľadu mužov

green_background_2-wallpaper-1920x1440Jozef Vajda vo svojej knihe Moja cesta (napísal ju spolu s Katarínou Leškovou) píše:

Po čase som si uvedomil, že intenzívne spojenie s prírodou ma viditeľne ozdravuje a omladzuje. Zrazu sa mi zlepšila kvalita kože a vlasov, akoby do mňa niečo vlialo nový príval vitality. Tak som toto spojenie postupne ešte viac prehlboval. Vylúčil som z domácej lekárničky bežné produkty farmaceutického priemyslu a presedlal na homeopatické lieky. Už celé roky som nebol vážne chorý a drobné neduhy, ktoré ma občas zastihnú, si liečim zásadne len na prírodnej báze. Rýchlo, účinne a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Keď som zistil, že bežné bylinky alebo homeopatické kvapky fungujú lepšie než tabletky, môj organizmus sa znovu o niečo viac prečistil.

Po homeopatických liekoch často siahajú aj lekári futbalových klubov hrajúcich v dvoch najvyšších nemeckých súťažiach a tiež lekári nemeckého futbalového reprezentačného mužstva. Podľa tohto článku hráčom bežne predpisujú homeopatické lieky. Dosahujú nimi výborné terapeutické výsledky a uprednostňujú ich tiež z dôvodu dopingových kontrol, keď mnohé chemicky pripravené lieky obsahujú substancie, ktoré sú na zozname nepovolených látok. Aktuálne sú to majstri sveta.

Uvažujete nad homeopatickou pomocou? Dôležité je, či intuitívne cítite, že Vám homeopatia môže pomôcť. Oplatí sa načúvať svojmu tichému radcovi.