Inšpirácia z kníh

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPokiaľ mi pamäť siaha, vždy som rada čítala. Homeopatia je aj preto pre mňa, milovníčku kníh, ideálne zamestnanie. Štúdium vlastne nikdy nekončí a inšpiráciu pre prácu nachádzam nielen v knihách o homeopatii. Aj pri čítaní beletrie občas pomenúvam symptómy niektorej z postáv a vyberám jej homeopatické similimum :-). 

V tomto kúsku virtuálneho priestoru vám predstavím niekoľko kníh, prevažne z oblasti homeopatie. Nečakajte, prosím, žiadne rozsiahle recenzie. Budú to skôr kratšie upútavky na knihy, o ktorých si myslím, že sú zrozumiteľné aj pre nehomeopatov a môžu zaujať aj ľudí, ktorí sa s homeopatiou len zoznamujú. Možno v nich nájdete inšpiráciu pre pomoc sebe alebo svojim blízkym. 

S knihami sa u mňa môžete stretnúť aj počas konzultácie. Občas niekomu po skončení spoločného rozhovoru odporučím okrem homeopatika aj niektorú z kníh. Robím to, ak moje homeopatické tykadlá zachytia dostatočne jasné signály jej potenciálneho prínosu pre uzdravenie klienta. A naopak, niekedy sa ja sama inšpirujem knihami, ktoré v rozhovoroch spomenú moji klienti. Mám rada túto prirodzenú výmenu.

Poteší ma, ak mi napíšete, či boli pre vás zdieľané knihy užitočné.

Fotografia: Zuzana Králová